FET-SB-2300K
Terug
Ingangsspanning
Ingangsspanning
  • 220 - 240V AC (33)
  • 12 - 24V DC (2)
  • 12 - 30V DC (1)
  • 12V DC (1)
  • 24V DC (1)
Uitgangsspanning
Uitgangsspanning
  • 24V DC (gelijkspanning) (16)
  • 12V DC (gelijkspanning) (14)
  • 350mA (stroomgestuurd) (6)
  • 12V AC (wisselspanning) (3)
  • 30-40V DC (2)
  • 700mA (stroomgestuurd) (2)
  • 12 - 24V DC (1)
  • 320mA (stroomgestuurd) (1)
Soort lamp
Soort lamp
  • Transformator (35)
  • Driver (19)
  • Accessoire (6)
  • MI-LICHT (5)
  • Dimmer (3)
  • NEMO 12V systeem (1)
Dimbaar
Dimbaar
  • Ja (24)
  • Nee (24)
FET-SB-2300K
FET-SB-2300K
1 - 12 van 55 producten
Sorteren
Sorteren
Zoeken naar producten
Filteren
Kleur
Kleur
  • Brass (1)
  • wit (1)
  • Ja (2)
  • inbouwspot (2)
  • 220 - 240V AC (2)